O nas


Nasze Motto: Budujemy zaufanie, dlatego jesteśmy przekonani, że będzie to Twój warsztat samochodowy.
Jesteśmy profesjonalną kadrą specjalistów zajmującą się diagnostyką i naprawą samochodów osobowych i dostawczych oraz motocykli. Oferowane przez nas usługi wykonywane są w oparciu o najnowsze technologie i wiedzę nabytą przez wieloletnie doświadczenie i uczestnictwo w szkoleniach.


Przy naprawach korzystamy ze specjalistycznych narzędzi i urządzeń diagnostycznych, co w połączeniu ze zdobytą wiedzą i umiejętnościami gwarantuje usługi na najwyższym poziomie.
Wysoki poziom wiedzy serwisantów, elastyczność i nowoczesne wsparcie technologiczne sprawia, że betaservice to SOLIDNY WARSZTAT SAMOCHODOWY I MOTOCYKLOWY - jeden z najlepszych nieautoryzowanych warsztatów na rynku lokalnym. Dla naszych klientów przygotowaliśmy poczekalnię z gorącą kawą, darmową siecią WI-FI, tv i prasą.


Bardzo dobra obsługa, przystępne ceny oraz rzeczowe podejście do pracy sprawia, że nasi klienci zostają z nami na długo polecając nasz warsztat rodzinie i znajomym. Do naszych usług przekonuje się coraz większa grupa klientów indywidualnych, oraz klienci segmentu małych i średnich firm.

Partnerstwo oraz wzajemna uczciwość to zasady naszego działania.